Безкоштовно по Україні
Дніпро Вибрати місто
Ваше місто Дніпро?

Хто ми

CentroLab™

CentroLab — це національний бренд, що надає українцям можливості для комплексного лабораторного моніторингу свого здоров'я.

CentroLab — це високотехнологічний сучасний лабораторний комплекс, розташований в серці України — в центрі м. Дніпро, та мережа зручних комфортних відділень у обласних та районних центрах країни.

CentroLab — це команда висококваліфікованих й компетентних медичних працівників та експертів в сфері лабораторної діагностики з понад 10-річним досвідом роботи.


Здоров’я пацієнтів — завжди в центрі уваги CentroLab!

Чому ми

CentroLab™

Лабораторно-клінічний комплекс CentroLab — це поєднання технологічності лабораторного обладнання, контроля якості на всіх етапах дослідження та високої кваліфікації персоналу. Точність наших досліджень підтверджена міжнародними сертифікатами якості. Нашим результатам аналізів довіряють лікарі та пацієнти.

 • Наш лабораторний комплекс оснащений інноваційним обладнанням від провідних виробників США, Німеччини, Швейцарії, Японії та ін., більшість з якого є унікальним в Україні.
 • Ми постійно проводимо модернізацію лабораторії.
 • Для проведення досліджень ми використовуємо лише оригінальні сертифіковані реагенти.
 • Наш персонал має понад 10-річний досвід роботи в сфері лабораторної діагностики.
 • Ми чітко дотримуємося технологічних стандартів та контролюємо якість на кожному етапі лабораторного дослідження.
 • Перед відправленням пацієнту всі результати аналізів проходять у нас подвійний контроль — лікарями та на дотримання технології.

В обслуговуванні пацієнтів ми поєднуємо світові медичні стандарти та персоналізований сервіс. Що це означає для пацієнта? Безпечність та комфорт всіх медичних процедур, індивідуальний підхід до запитів кожного пацієнта.

 • Наші сучасні відділення розташовані на «червоній лінії» та працюють за зручним графіком.
 • Наші медсестри мають високу кваліфікацію та постійно підвищують свої професійні і сервісні навички, для чого CentroLab має власний навчальний центр.
 • Ми чітко дотримуємося термінів виконання досліджень завдяки продуманій системі біологістики.
 • Для взяття аналізів ми використовуємо вакуумні пробірки, що робить маніпуляції безпечними для пацієнта.
 • Власна лабораторно-інформаційна система дозволяє нам швидко оформлювати пацієнтів та мінімізує ризики виникнення помилок.
 • Ми відкриті до спілкування з нашими пацієнтами через власний контакт-центр з різними каналами комунікації: телефон, чат-бот, месенджери.

Ми надаємо українцям доступ до медичної діагностики світового рівня. Наша мета — зробити моніторинг стану всього організму зручним та вигідним для наших пацієнтів, щоб сформувати у українців ставлення до свого здоров’я як до найціннішого активу.

 • У нас широкий спектр аналізів — для діагностики всіх органів та систем.
 • Ми пропонуємо пацієнтам різноманітні акції та програми лояльності.
 • У нас пацієнт може отримати безкоштовну консультацію лікаря за результатами своїх аналізів.
 • Наші медичні експерти розробили комплекси досліджень — лабораторні чекапи, за допомогою яких пацієнти можуть контролювати важливі показники стану здоров’я.
 • Наш зручний сервіс виїзду додому до пацієнта дає вам можливість економити свій час і здавати аналізи там, де вам зручно та безпечно.
 • Ми надаємо пацієнтам можливості для комплексного обстеження (послуги функціональної діагностики) та лікування (сестринські послуги: ін’єкції та крапельниці під наглядом лікаря).

Політика щодо якості

Політика щодо якості ТОВ «Центро-Лаб» відображає щоденний стиль життя компанії, побудову культури постійного розвитку та вдосконалення, яка будується на довірі клієнтів, дотриманні вимог міжнародних стандартів та відповідальності перед партнерами та клієнтами за покладені зобов’язання.

Політика щодо якості

Технічна компетентність лабораторії

У 2023 році ТОВ «ЦЕТРО-ЛАБ» успішно пройшла акредитацію на відповідність міжнародного стандарту ДСТУ EN ISO 15189:2015 «Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності», це свідчить, що лабораторні дослідження виконуються, згідно встановлених міжнародних стандартів, а отримані результати досліджень мають міжнародне визнання та сприймаються клініками інших країн.

Підтвердження технічної компетентності лабораторії

Зовнішня оцінка якості

Оцінку якості проводить зовнішня організація-провайдер, яка надсилає лабораторіям-учасникам контрольні зразки для дослідження та проводить оцінку точності результатів виконаних досліджень. Дана система застосовується для об'єктивної перевірки компетентності лабораторії і надійності результатів лабораторних досліджень.

Щорічно ТОВ «ЦЕНТРО- ЛАБ» приймає участь в програмах зовнішнього контролю якості від українських та міжнародних провайдерів ( перелік провайдерів та результати участі надано далі).

Програми перевірки якості MПР (Україна)

Український-Референс центр з клінічної та лабораторної діагностики та метрології України НДСЛ «ОХМАДИТ».Проводить порівняння результатів досліджень одного зразка різними лабораторіями України.

Програми перевiрки професiйного рiвня (МПР) «Антитiла до Bipycy SARS-CoV-2»
Програми перевiрки професiйного рiвня (МПР) «Bipycнi гепатити та ВlЛ»
Програми перевiрки професiйного рiвня (МПР) «lмуногематологiя»
Програми перевiрки професiйного рiвня (МПР) «COVID-19. ПЛР»
Програми перевiрки професiйного рiвня (МПРl) «Сеча. Загальний аналiз»
Програми перевiрки професiйноrо рiвня (МПР) «ТОRСН-iнфекцiї»
Програми перевiрки професiЙноrо рiвня (МПР) «Мікроскопічне дослідження периферичної крові»

RIQAS (Великобританія)

Міжнародна програма зовнішньої оцінки якості, яка проводить порівняння результатів досліджень одного зразка лабораторіями, що знаходяться більше ніж у 133 країнах світу.

Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження скринінгу вагітних )
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження імунологічні специфічні 1 )
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження імунологічні специфічні 2 )
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження клінічної хімії)
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження гемостазу)
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження глікованого гемоглобіну )
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження біохімічних тестів сечі )
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження ліпідів )
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження імунологічних тестів)
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження гематологічні)
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження кардіологічних тестів)
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження ВІЛ/Гепатити)
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості RQAS (Дослідження специфічних білків)

Labquality (Фінляндія)

Міжнародна програма зовнішньої оцінки якості де проводиться клінічна оцінка зразків біологічного матеріалу з застосуванням веб-мікроскопу. Віртуальна мікроскопія дозволяє оцінити компетентність спеціаліста нашої лабораторії порівняно з спеціалістами лабораторій інших країн світу. Не оцінюється технічне оснащення лабораторій, а саме досвід та знання фахівця впливають на достовірність результатів досліджень.

Сертифікат участі у програмах зовнішньої оцінки якості Labquality (КЛІНІЧНА АНДРОЛОГІЯ /КЛІНІЧНА ХІМІЯ/ КЛІНІЧНА ГЕМАТОЛОГІЯ/ КЛІНІЧНА МІКРОБІОЛОГІЯ/КЛІНІЧНА ПАТОЛОГІЯ)
Сертифікат участі у програмах зовнішньої оцінки якості Labquality (КЛІНІЧНА АНДРОЛОГІЯ /КЛІНІЧНА ХІМІЯ/ КЛІНІЧНА ГЕМАТОЛОГІЯ/ КЛІНІЧНА МІКРОБІОЛОГІЯ/КЛІНІЧНА ПАТОЛОГІЯ)
Сертифікат, який підтвержує визначення гликованого гемоглобіну сертифікованим еталонним методом

Caresphere XOC (Японія)

Міжнародна програма зовнішньої оцінки якості, дозволяє порівняти результати досліджень контрольних матеріалів з ідентичними групами досліджень, що виконуються на аналізаторах серії Sysmex у інших країнах світу. Нам це дає можливість щоденно відстежувати точність роботи аналізаторів.

Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості Caresphere XOC (Гематологічні дослідження)
Сертифікат участі в програмі зовнішньої оцінки якості Caresphere XOC (Гематологічні дослідження)

Внутрішньолабораторний контроль якості

Ми щоденно застосовуємо внутрішньолабораторний контроль якості, який складається з двох етапів. На першому етапі використовуємо програмне забезпечення Unity Interlaboratory Program (Bio-Rad, США), це дає нам можливість щоденно у режимі реального часу проводити статистичну обробку даних, а також порівнювати результати досліджень контрольних матеріалів з результатами отриманими на аналогічних аналізаторах у інших країнах світу. На наступному етапі, лікар проводить оцінку отриманих значень, відповідно до наявної клінічної інформації і результатів попередніх досліджень пацієнта. І тільки після подвійного внутрішнього контролю результати досліджень отримує наш пацієнт.

CentroLab

керівництво

Бланк з результатом аналізу, який отримує пацієнт, — це підсумок щоденної праці потужної команди CentroLab: відділень забору біоматеріалу, департаменту логістики, клініко-діагностичної лабораторії, адміністративного офісу. Робота медичної лабораторії — це складний комплекс бізнес-процесів, де важлива кожна ланка. Тому ми від початку високо підняли планку професіоналізму наших співробітників, і як керівник я впевнена у високій кваліфікації кожного нашого співробітника.
Ірина Сторчоус
директор ТОВ «ЦЕНТРО-ЛАБ»
Ми чітко усвідомлюємо свою відповідальність перед пацієнтами та лікарями, адже цифри на бланках результатів наших досліджень — не просто показники тестів, а питання здоров’я людини та навіть життя. Для нас кожен відвідувач лабораторії — це щоденний іспит на професіоналізм. І ми його складаємо на відмінно, тому й маємо довіру лікарів та пацієнтів.
Юлія Косяченко
керівник підрозділу по взаємодії з клієнтами
Сучасна якісна лабораторна діагностика — це перш за все технологічність, що є запорукою достовірності результатів аналізів. Тому всі дослідження ми проводимо на інноваційному обладнанні від провідних світових виробників, і деякі з наших аналізаторів є унікальними в Україні. І тому ми постійно проводимо модернізацію нашого лабораторного обладнання.
Павло Набока
завідувач клініко-діагностичної лабораторії
Наша головна задача — допомогти пацієнту вирішити питання, з яким він до нас звернувся. Але ми завжди намагаємося зробити так, щоб пацієнт отримав більше за те, на що розраховував. Тому чітке дотримання медичних стандартів ми поєднуємо з персоналізованим сервісом. Адже здоров’я пацієнтів — завжди в центрі нашої уваги!
Ірина Липчак
медичний директор

Адреси медичних офісів:

Дніпро
 • пр. Миру, буд. 35, прим. 3
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: 08:00 - 12:00
 • б-р Слави, буд. 9, прим. 1
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • бул. Слави, буд. 47 прим. 37
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • бул. Слави, буд. 8, прим. 442
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: 8:00-12:00 (взяття біоматеріалу в неділю до 11:15)
 • вул. 20-річчя Перемоги, буд. 12
  пн-пт: 08:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Ближня, буд. 31
  пн-пт: 07:30 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Будівельників, буд. 16-Б
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Буковинська, буд. 5
  пн-пт: 07:30 - 13:00, сб: 08:00 - 12:00, нд: вихідний
 • вул. Гагаріна, буд. 31
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Донецьке Шосе, буд. 2Ж
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Калинова, буд. 70, прим. 38
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Липнева, буд. 30
  пн-пт: 07:30 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Набережна Заводська, буд. 97-А
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: 8:00 - 12:00 (взяття біоматеріалу до 11:15)
 • вул. Панікахи, буд. 75/8
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Привокзальна, буд. 4, прим. 2
  пн-пт: 7:00 - 14:00, сб: 8:00 - 14:00, нд: 8:00 - 12:00
 • вул. Робоча, буд. 160, секція 3
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Святослава Хороброго, буд. 38
  пн-пт: 7:00 - 14:00, сб: 8:00 - 14:00, нд: 8:00 - 12:00
 • вул. Титова, буд. 29-Л
  пн-пт: 7:00 - 14:00, сб: 8:00 - 14:00, нд: 8:00 - 12:00
 • пл. Соборна, буд 14-д
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пр. Богдана Хмельницького, буд. 114, прим. 43-44.
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пр. Гагаріна, буд. 171, прим. 63
  пн-пт: 07:00 - 14:00, сб: 08:00 - 14:00, нд: вихідний
 • пр. О.Поля буд. 1/9
  пн-пт: 07:00 - 14:00, сб: 08:00 - 14:00, нд: вихідний
 • пр. Слобожанський, буд. 1, прим. 2
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: 08:00 - 12:00
 • пр. Слобожанський, буд. 87, прим.22
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пров. Парусний, буд. 10, прим. 110
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Кам’янське
 • бул. Будівельників, буд. 31
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. 40 років Перемоги, буд. 1"А"
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Глаголєва, буд 18/26
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пр. Конституції, буд. 21, прим.10
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пр. Свободи, буд. 59, прим.1-2
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пр. Тараса Шевченка, буд. 18
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Черкаси
 • бульвар Шевченка, буд. 241
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. 30-річчя Перемоги, буд. 22
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Умань
 • вул. Європейська, буд. 46
  пн-пт: 07:30 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Тищика, буд. 19
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Полтава
 • вул. Івана Мазепи, буд. 20
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Олександра Бідного, буд. 16, прим. 3
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Пушкіна, буд. 145
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Соборності, буд. 53, прим. 1
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Шевченка, буд. 24/37
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Павлоград
 • вул. Центральна, буд. 90
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Олександрія
 • вул. Григорія Усика, буд. 44
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пр. Соборний, буд. 98
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Покров
 • вул. Героїв України, буд. 13А
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Кременчук
 • вул. Вадима Бойка, буд. 7А
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Першотравнева, буд. 39
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Республіканська, буд. 65
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пр. Лесі Українки, буд. 57, прим. 6
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • проспект Свободи, буд. 15, прим. 63А
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Нікополь
 • пр. Трубників, буд. 30
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Новомосковськ
 • вул. Гетьманська, буд. 35, прим. 4
  пн-пт: 07:00 - 14:00, сб: 08:00 - 14:00, нд: 08:00 - 12:00
Кривий Ріг
 • вул. Володимира Великого, буд.30, прим. 2
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Доватора, буд. 2, прим. 46
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Мусоргського, буд. 27, прим. 61
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пл. Визволення, буд. 3, прим. 13
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пр. Металургів, буд. 15, прим. 65
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пр. Миру, буд 37 прим. А-1
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пр. Південний, буд.27 прим. 33
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • пр. Перемоги, буд. 37В
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Миргород
 • вул. Гоголя, буд. 90б
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Бердичів
 • вул. Житомирська, буд 43
  пн-пт: 07:00 - 14:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Біла Церква
 • бул. Олександрійський, 99
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Конотоп
 • пл. Миру, буд. 1
  пн-пт: 07:30 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Світловодськ
 • вул. Героїв України, буд. 108/Б
  пн-пт: 07:30 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Чернігів
 • вул. 1-го Травня, буд. 161
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
 • вул. Івана Мазепи, буд. 2, прим. 6
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Царичанка
 • вул. Царичанська, буд. 134 А
  пн-пт: 08:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Жовті Води
 • вул. Кропоткіна буд. 16
  пн-пт: 07:30 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний
Кропивницький
 • вул. Велика Перспективна, буд. 12
  пн-пт: 07:00 - 13:00, сб: 08:00 - 13:00, нд: вихідний

Наші контакти:

Телефон: 0-800-302-200 Email: customer@centrolab.ua

Виникли питання?

Задайте їх нам:
×