Безкоштовно по Україні
Дніпро Вибрати місто
Ваше місто Дніпро?

Чекапи

Контроль діабету
Стрес та емоційне навантаження є додатковим фактором для підвищення рівню глюкози в крові, що збільшує ризики розвитку діабету.
Попередження кардіоризику
Контроль факторів розвитку коронарного атеросклерозу, порушення жирового (ліпідного) обміну — однієї з основних причин виникнення серцево-судинних захворювань — дозволить запобігти тяжким ускладненням.
Перевірте стан печінки
Порушення в роботі цього багатофункціонального органу викликають проблеми з видільною, імунною та іншими системами організму. Але часто хвороби печінки протікають безсимптомно, призводячи до серйозних наслідків для
Перевірте функцію підшлункової залози
Комплекс з 3-х важливих показників функції підшлункової залози дозволить вчасно виявити порушення роботи цього надважливого органу, діагностувати захворювання та проконтролювати ефективність лікування.
Діагностуйте анемію вчасно
Дане дослідження використовується для діагностики та диференційної діагностики анемій, моніторингу перебігу захворювання а також ефективності проведеної терапії, для диференційної діагностики з іншими захворюваннями з подібними симптомами.
Перевіртеся на статеві інфекції
Стосунки - це більше, ніж довіра, насамперед, це відповідальність за своє здоров'я та здоров'я партнера одночасно. Перевірятися вдвох перед статевим актом, а також у профілактичних цілях - це здорове віднощення та повага до один одного.
Ревмокомплекс
Причиною розвитку запального процесу в суглобах часто стає аутоімунний процес в організмі, тобто порушення функціонування імунної системи, яка починає сприймати власні тканини як чужорідні та пошкоджувати їх.
Коагулограма
Коагулограма - це комплексний аналіз крові для оцінки гемостазу. Завдяки йому можна своєчасно виявити проблеми системи згортання крові та запобігти виникненню наслідків цих проблем, в першу чергу це кровотечі або підвищене згортання крові.
Для тих, хто хворіє
Комплекс з 4-х важливих показників для контролю запального процесу при COVID-19, грипі та інших респіраторних вірусних інфекціях допоможе поставити точний діагноз, правильно призначити лікування та контролювати протікання хвороби, щоб уникнути ускладнень.

Виникли питання?

Задайте їх нам:
×