Безкоштовно по Україні
Дніпро Вибрати місто
Ваше місто Дніпро?

Акції

Здоров’я – найцінніший актів кожної людини. І особливо важливим питання збереження здоров’я стало сьогодні, коли ми, українці, маємо бути сильними, маємо прикласти всі зусилля, щоб вижити і відбудовувати Україну.

Ми всі перебуваємо в надзвичайно складних умовах. Для багатьох з нас доступ до повноцінного медичного обслуговування наразі є обмеженим. Розуміючи це, ми розробили комплекси аналізів, які допоможуть вам ефективно моніторити стан свого здоров’я.

Ваше здоров’я – завжди в центрі нашої уваги, тому ми зробили ці пропозиції ще більш вигідними для вас, такими, що допоможуть вам забезпечити бажану якість життя.

Нирково-печінковий комплекс
Нирки та печінка відносяться до життєво важливих органів, основна функція яких – підтримання гомеостазу організму. Комплекс з аналізу 2-х важливих систем допоможуть оцінити ризики та можливі проблеми вчасно.
Акція діє з 10.05.23 до 30.06.23
Детальніше
Оцінка запального процесу нирок
Існують основні ознаки хвороби нирок, до числа яких відносяться: біль різної інтенсивності, порушення утворення і виділення сечі, зміна кольору сечі і набряки. Здайте 2 аналізи для оцінки запального процесу.
Акція діє з 10.05.23 до 30.06.23
Детальніше
Перевір стан
нирок
Комплекс з 4-х важливих показників порушення функції нирок допоможе виявити проблему на ранніх стадіях, щоб вчасно розпочати лікування та запобігти ниркової недостатності.
Акція діє з 10.05.23 до 30.06.23
Детальніше
Оцінка стану нирок та сечовивідних шляхів + УЗД
Пропонуємо перевірити стан нирок та сечовивідних шляхів. Здавайте 8 аналізів та робіть УЗД нирок, наднирників та сечового міхура - все це входить до акційної вартості.
Акція діє з 10.05.23 до 30.06.23
Детальніше
×