Безкоштовно по Україні
Дніпро Вибрати місто
Ваше місто Дніпро?

Аналізи вдома

Швидко
Зручно
Безпечно

Виклик медичної бригади
CentroLab — це:

Швидко

ми приїдемо самі у зручний для вас день та час

Зручно

ви здаєте аналізи там, де комфортно саме вам

Безпечно

наш персонал дотримується сучасних стандартів медичної безпеки

Чому пацієнти викликають медичну бригаду CentroLab?

Щоб зробити аналізи менш стресовими для дитини Малюк боїться здавати кров? Залишайтесь в комфортній для нього обстановці рідного дому та викликайте — так дитина сприйматиме будь-які медичні процедури спокійніше.
Щоб піклуватися про батьків похилого віку Ви хвилюєтесь про батьків, з якими зараз не можете бути постійно поруч? Ми допоможемо подбати про них — приїдемо до них додому, щоб взяти аналізи, виміряти тиск, зробити ЕКГ.
Щоб вивільнити час для важливих справ Сьогодні ми стоїмо перед серйозними викликами, які потребують багато ресурсів. Не витрачайте час на дорогу до лабораторії — викликайте нашу медичну бригаду додому або до робочого офісу та продовжуйте займатися своїми важливими справами.

В чому переваги виклику медичної бригади CentroLab додому?

Скориставшись нашої послугою, Ви отримаєте таку ж високу якість медичних послуг, як і у наших відділеннях

В наших бригадах Служби виїзду додому працюють висококваліфіковані медични сестри

Медичні бригади CentroLab оснащені усім необхідним сучасним обладнанням для аналізів та ЕКГ

Виклик додому лабораторії CentroLab

розумний вибір

Як скористатися послугою

Залиште заявку на сайті — оператор нашого контакт-центру зателефонує вам, щоб узгодити зручний для вас час виїзду та адресу. Або зателефонуйте за номером 0-800-302-200.

Будьте вдома в узгоджений час — наша медична бригада приїде до вас та зробить всі необхідні аналізи і, за потребою, ЕКГ.

Отримайте результати аналізів як вам зручно — електронною поштою, в особистому кабінеті на сайті centrolab.ua або у будь-якому відділенні CentroLab.

Вартість виїзду

У вартість послуги вже включена вартість забору біоматеріалу
225грн
У межах міста
380грн
Передмістя (до 30 км)
555грн
Передмістя (30-50 км)
305грн
У межах міста
485грн
Передмістя (до 30 км)
635грн
Передмістя (30-50 км)

Найчастіші питання

Чи безпечний для мене приїзд медичної бригади додому?

Медичні бригади CentroLab використовують усі необхідні засоби захисту (після кожного візиту вони утилізуються) та дотримуються стандартів медичної безпеки. Замовляючи послугу виїзду додому, ви уникаєте контактів з іншими клієнтами, що сьогодні є надважливим.

Саме піклуючись про вашу безпеку, ми створили «Службу виклику додому». Щоб не наражати себе на зайві ризики для здоров’я, відвідуючи в умовах пандемії медичний офіс, викличте його до себе. Бригада медиків CentroLab прямо у вас вдома зробить усі необхідні аналізи, у тому числі тестування на COVID-19, та виміряє сатурацію.

Чи потрібно сплачувати виклик за кожного пацієнта?

Незалежно від кількості пацієнтів, Ви одноразово сплачуєте виклик на одну адресу. Кількість взятих аналізів при цьому не обмежена. Ви можете провести обстеження усією родиною, разом з колегами в офісі або сусідами в домі і т. д.

Чи можна викликати медичний персонал до зовсім маленької дитини?

В CentroLab працюють кваліфіковані медичні сестри, які професійно та безпечно візьмуть кров у дитини будь-якого віку, починаючи з самого народження.

Увага! При оформленні виклику медичної бригади додому - обов’язково вкажіть, що виклик саме для дитини й надайте інформацію про її вік.

Лікар призначає необхідні аналізи, коли потрібно отримати інформацію щодо процесів, які відбуваються всередині організму. При цьому враховуються симптоми, загальний стан людини, щоб обстеження дало більш чіткий результат. Коли пацієнту за якимись обставинами важко самостійно дістатися до лабораторії, він може замовити таку послугу, як виклик аналіз. Випадки, коли людині незручно або важко прийти до поліклініки, бувають різні.

  • Нема вільних хвилин, щоб виділити час для походу у клініку. Так буває, коли людина багато працює, або в потрібний період в неї велика завантаженість на робочому місті. Тому в щільний графік майже неможливо вставити такий захід, як візит до лабораторії. В такому разі зручно буде зробити забір крові вдома, що по своєї ефективності не відрізняється від звичайних аналізів у поліклініці.
  • Мама знаходиться у декреті, та не може залишити новонароджену крихітку.
  • Дитина почувається себе некомфортно, коли її приводять до поліклініки, боїться лікарів. Щоб малюк не нервував, не вередував, до нього завітає медсестра, яка знає як знайти підхід до дитини.
  • Користуються такою послугою, як виклик медсестри на дім, коли людина, яку треба обстежити, має обмежені здібності. Це стосується також людей похилого віку, яким важко та навіть небезпечно виходити надовго з дому.

Аналізи на дому ціни, види та переваги

В перелік процедур входить все, що потрібно для обстеження крові. Пацієнт самостійно або керуючись рекомендацією лікаря, обирає тип обстеження. Медсестра візьме той матеріал, який відповідає обстеженню. Це може бути загальний аналіз крові, біохімічний, аналіз на зміст цукру в крові. Також медичну бригаду викликають, щоб зробити плр тест на дому, коли є підозри на наявність в організмі коронавірусу. Пацієнт може себе погано почуватися, щоб йти до лабораторії, тому замовляє її додому. Таким чином він уникає контакту з іншими людьми.

Вартість обстеження залежить від того, коли саме було зроблене замовлення. При попередньому замовленні, ціна аналізів буде дещо нижче. Грає роль для вартості місцеперебування замовника –у межах міста, або у віддалених населених пунктах. Ціна не здасться високою, особливо якщо враховувати переваги, яки дає аналіз крові вдома.

  • Значна економія часу, який в протилежному випадку довелось би витрачати на дорогу до лабораторії та чергу. В сучасному ритмі життя послуга здачі аналізів вдома, є більш практичною.
  • Комфорт та зручність. Не треба відпрошуватися з роботи, кудись їхати, шукати з ким залишити малу дитину.
  • Безпечність та надійність процедури, а також швидкість отримання результатів.
  • Для вередливих діточок забір матеріалу на дому відбувається з звичайній обстановці, тому провести його виходить без проблем та сліз.

Як замовити послугу аналізи на дому?

Щоб скористатися можливостями сучасної медичної лабораторії, необов’язково приходити у відділення. Зробити замовлення можна дистанційно. Для цього потрібно зайти на сайт сервісу CentroLab, та скористатися зручним для вас способом. Ви можете оформити виклик бригади, заповнивши певну форму, де вказуються контактні данні: номер телефону та адреса електронної пошти. Можна також замовити зворотній дзвінок. Для уточнення інформації та часу прибуття до дому медперсоналу, фахівці зв’яжуться з замовником. Ви можете бути впевненні, що аналіз крові на дому – це цілковито безпечна процедура, яка проводиться стерильним, одноразовим інструментарієм. Маркування пробірки, куди був поміщений біологічний матеріал, відбувається в присутності замовника. Результати аналізів можна також отримати не виходячи з дому, або відвідавши відділення CentroLab.

Запишіться на виклик додому

Заповніть форму, ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей.

×