Безкоштовно по Україні
Дніпро Вибрати місто
Ваше місто Дніпро?

762

Коронавірус (SARS-CoV-2), РНК (SARS-CoV-2-RNA)

Синоніми: ПЦР-тест на коронавирус SARS-CoV-2, PCR, COVID-19 PCR test, SARS-CoV-2 ПЦР-тест, ПЦР-тест COVID-19, ПЛР-тест COVID-19, ПЛР-тест SARS-CoV-2
Строк: 1 робочиӣ день
Вартість: 540 грн

Лабораторний маркер коронавірусної інфекції COVID-19. Прямий метод виявлення коронавірусу SARS-CoV-2 (збудника COVID-19) методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-тест). Аналіз має найбільшу чутливість та специфічність серед тестів на COVID-19.

Дозволяє визначити вірус на початкових стадіях хвороби (напередодні появи виражених клінічних проявів), протягом активної фази хвороби та деякий час у період одужання. Позитивний результат означає наявність вірусу в організмі хворого та потенційну здатність передачі інфекції оточуючим.

Результати аналізу видаються українською та англійською мовами (для можливості пред’явлення результатів тестування закордоном). Аналіз використовується для діагностики COVID-19 та визначення рівня епідеміологічної безпечності (скринінг на COVID-19).

Матеріал для дослідження / спосіб отримання

Мазок слизової оболонки (рото-, носоглотка) / медичний персонал у діагностичному центрі або вдома.

Формат результату аналізу

Якісний.

Підготовка до аналізу

Зразки для дослідження відбираються тільки медичним персоналом в умовах маніпуляційного кабінету з використанням спеціалізованого стерильного медичного приладдя разового використання (тампонів, зондів). За 6 годин до взяття матеріалу не використовувати лікарські спреї, антисептичні льодяники; за 3-4 години до взяття матеріалу не вживати їжу, напої, не курити, не полоскати горло, не чистити зуби.

Виявлення коронавірусу виконується шляхом проведення лабораторного дослідження біологічного матеріалу людини, у якій підозрюють наявність захворювання. Існують декілька видів тестів, які здатні визначити хворобу на певній стадії. Сучасним та ефективним способом є виявлення рнк вірусу sars-cov-2 ціна доступна. Він заснований на визначенні наявності слідів коронавірусної інфекції, а точніше його генетичного матеріалу, тобто РНК. Це сучасна система дослідження здатна помітити мутацію в гені навіть на початковій стадії захворювання, яка супроводжується відсутністю чітких симптомів. Людина може не підозрювати, що є розносником інфекції, та здатна заражати інших. Тому при перетині кордону часто вимагають довідку яка свідчить, що людина не несе загрози оточенню, та не є джерелом зараження.

Вартість аналізу на РНК коронавірусу Дніпро та показання для його проведення

Аналіз характеризується високою точністю результату та ефективністю, адже здатен виявляти присутність в організмі вірусу з перших днів зараження. Коректність отриманої інформації залежить від таких показників, як кількість та якість реактивів, що використовувались, наскільки чітко, с дотриманням всіх правил був проведений забір біологічного матеріалу. Щоб отримати вірний результат та довго його не очікувати, краще звернутися до сучасного лабораторного комплексу CentroLab, де встановлені адекватні ціни на аналіз на рнк covid-19 методом плр. Здавати біоматеріал може будь-яка людина по призначенню лікаря або за власним бажанням.

  • Якщо спостерігаються такі симптоми хвороби, як підвищена температура тіла, постійний та виснажливий кашель, задишка, біль у горлі, закладений ніс, ломота у м’язах та слабкість.
  • Якщо був контакт з людиною, в якої підозрюють або виявили наявність COVID-19.
  • Для уточнення діагностики захворювання, симптоми якого схожі з ознаками коронавірусної інфекції.
  • Необхідно здати аналіз на рнк корона вірусу людині, яку планують оперувати або госпіталізувати.
  • Тим, хто вже перехворів на COVID-19 може знадобитися підтвердження цього.
  • Якщо є підозра на коронавірус, а характерні симптоми відсутні.
  • Людина збирається виїжджати за кордон, а задля дозволу на в’їзд країна встановила вимогу – наявність довідки про відсутність COVID-19.

Виявлення рнк covid-19 методом плр відбувається шляхом лабораторного дослідження біологічного матеріалу, який береться з ротової порожнини або носоглотки у вигляді мазка. При позитивності результату, тобто наявності в організмі коронавірусу слід обмежити контакт з іншими людьми та перебувати на самоізоляції або в клініці при важкому перебігу захворювання.

Аналіз на рнк коронавірусу у лабораторії

Коректність результатів потребує дотримання певних умов підготовки. Не рекомендується за декілька годин до забору матеріалу закапувати або промивати ніс, а при його закладанні та рясному виділенні слизу треба прочистити носові ходи сильним видихом. За час до маніпуляції не можна вживати їжу, полоскати рот, чистити зуби, курити. Зішкріб зі слизової оболонки виконується в стерильних, комфортних умовах кабінету лабораторного комплексу CentroLab, одноразовим медичним приладдям, досвідченими медичними працівниками. Також є можливість викликати персонал лабораторії додому, що актуально для людей похилого віку, маленьких дітей, інвалідів. Ціни на аналіз на рнк covid-19 в Україні складають в середньому 540 гривень. Результат можна отримати вже наступного дня не лише українською, але й англійською мовою, що важливо для тих, хто планує подорожувати по інших країнах.

Виникли питання?

Задайте їх нам:
×