Безкоштовно по Україні
Дніпро Вибрати місто
Ваше місто Дніпро?

007

Диференційований підрахунок лейкоцитів (лейкоцитарна формула, Differential White Blood Cell Count) - венозна кров

Синоніми: Лейкоцитарна формула (венозна кров ЕДТА), Диференційований підрахунок лейкоцитів (Differential White Blood Cell Count)
Строк: 1 робочиӣ день
Вартість: 95 грн

Діагностувати патології, в тому числі приховані, які тільки розвиваються в організмі, неможливо без проведення лабораторних досліджень. На підставі огляду пацієнта лікар не зможе поставити правильний діагноз та продумати подальші терапевтичні дії. Необхідно більш глибоке обстеження, а саме - загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою ціна прийнятна. Це сучасний, інформативний спосіб лабораторного тестування, який дає комплексну оцінку стану організму людини. Доступний метод, заснований на здачі біологічного матеріалу допомагає виявляти інфекційні, запалювальні, онкологічні та гематологічні захворювання, патологічні процеси в кровотворній системі. Якісна діагностика показує ефективність призначеного лікування, динаміку захворювань, побічні дії фармацевтичних препаратів.

Вартість аналізу крові лейкоцитарна формула та показання для дослідження

Щоб лабораторно-діагностичний тест був доступний кожній людині, яка цього потребує, на нього встановлена демократична ціна – 95 грн. Здати матеріал можна по призначенню лікаря, або за власним бажанням.

  • Для профілактики рекомендується регулярно проходити обстеження, яке включає також забір крові. Робиться це для того, щоб своєчасно виявити хвороби, які на початковій стадії ще не мають симптомів. Дослідження здатне запобігти розвитку патології, та призначити адекватні заходи щодо її усунення. До того ж низькі ціни на аналіз крові з лейкоцитарною формулою Дніпро дають змогу не нехтувати власним здоров’ям.
  • Базове обстеження під час госпіталізації до терапевтичних та хірургічних відділень.
  • Перед проведенням щеплення.
  • Для визначення ефективності лікарської терапії при захворюваннях, пов’язаних з системою кровотворення.
  • Лейкоцитарна формула крові здати аналізи Дніпро допомагає діагностувати серцево-судинні, алергічні, онкологічні захворювання.

Діагноз встановлюється на підставі показників крові, що залежать від стану, віку людини, таких факторів, як приймання ліків, вагітність, фізичні навантаження, прибування в стресовій ситуації. Значення аналізу відображаються на спеціальному бланку, та можуть розшифровуватися лише фахівцем.

Загальний аналіз крові лейкоцитарна формула дозволяє оцінити кількість та індекси еритроцитів, визначити ступень активності патологічних процесів в організмі. Нескладний та безпечний метод діагностики обчислює співвідношення таких елементів крові, як тромбоцити та лейкоцити, рівень та об’єм клітин, колірний показник гемоглобіну.

Де та як здати аналіз крові з лейкоцитарною формулою Україна?

В Дніпрі розташований по сучасному обладнаний лабораторний комплекс, де можна швидко та зручно здати всі види аналізів. Потрібно лише заздалегідь записатися або підійти в той же день коли виникла потреба в якісному та інформативному дослідженні. Забір біологічного матеріалу проводять уважні та відповідальні медичні працівники, виконуючи безболісну маніпуляцію стерильними, одноразовими інструментами. Щоб здати аналіз крові з лейкоцитарною формулою лабораторія CentroLab пропонує комфортні умови, які дозволять розслабитися, позбутися психологічної напруги. Дослідження проводяться за допомогою високотехнологічного обладнання досвідченими лаборантами. Для чіткості діагностичної картини рекомендується незначна підготовка.

  • За добу виключити вживання алкоголю та медикаментів, фізичні перенавантаження.
  • Здавати біоматеріал на голодний шлунок. Для дорослих останнє приймання їжі повинно бути не менше 8 годин, для дітей допускається 3-4 години.
  • За декілька годин до аналізів обмежитися питтям невеликої кількості води.

Виникли питання?

Задайте їх нам:
×