Безкоштовно по Україні
Дніпро Вибрати місто
Ваше місто Дніпро?

600

Загальний аналіз сечі (Urinalysis, All portion) - разова порція сечі

Строк: 1 робочиӣ день
Вартість: 160 грн

Встановити правильний діагноз та призначити ефективне лікування допомагає ціла низка методів обстеження. До необхідних заходів нерідко лікарі включають лабораторно-діагностичне дослідження сечі. Доступні ціни на загальний аналіз сечі в Україні, швидкий та коректний результат дозволяють при перших підозрах на захворювання або в якості профілактики, звертатися до лабораторії. Цей первинний спосіб діагностики здатен за короткий термін виявити порушення в роботі організму людини. Особливо це стосується систем та органів, функція яких пов’язана з сечовивідними шляхами. В ході дослідження лаборанти вивчають склад матеріалу, звертають увагу на такі показники, як колір, прозорість, щільність. Для тестування використовується ранковий збір сечі.

Безболісний, безпечний та інформативний метод діагностування дозволяється використовувати дітям, навіть в перший рік їх життя. Загальний аналіз сечі у дітей покаже наявність або відсутність відхилення від норми, викриє можливі патологічні процеси в організмі. Кожна мама хвилюється за стан свого малюка та бажає, щоб дитина була здорова. На склад сечі впливає то, що дитина вживає в їжу. Тому перед збором біоматеріалу краще не давати малюку солодощі та копченості, продукти яркого кольору. Взагалі для всіх, хто збирається здати загальний аналіз сечі ціна в Дніпрі прийнятна, треба дотримуватися рекомендацій з підготовки.

  • Обмежити фізичні навантаження.
  • Не вживати алкоголь та препарати, що є сечогінними засобами.
  • Виключити з раціону овочі та фрукти, які здатні змінити колір сечі.

Показання, правила, та вартість загального аналізу сечі Дніпро

Біологічний матеріал збирається в спеціальний, стерильний прилад. Для маленьких дітей використовується призначений для цього пакет. Перед маніпуляцією треба промити статеві органи. Протипоказань для тесту майже не має. Виняток становить наявність менструації, гостра фаза інфекційного захворювання, перші дні після ендоскопічного обстеження сечового міхура. На стан сечі, наявність білка, білірубіну, ацетону, відсутності глюкози, підвищеної густини або рівня епітелію впливають різні патології та захворювання. Виявити їх на ранніх стадіях, це шлях до швидкого та ефективного лікування. Важливо регулярно виконувати загальний аналіз сечі у вагітних, коли організм жінки особливо вразливий. Тому гінекологи радять здавати аналізи при кожному візиті до клініки, щоб лікар мав змогу спостерігати за станом вагітної, своєчасно виявляти наявність бактерій в сечі. Також показаннями для того, щоб здати аналіз, є інші ситуації.

  • Профілактичне обстеження.
  • Комплексна діагностика.
  • Підготовка до інвазивної процедури.
  • Підозра на цукровий діабет, захворювання органів сечовидільної системи.
  • Перевірка ефективності лікування.
  • Оцінка стану людини після перенесеної хвороби.

Де можна здати загальний аналіз сечі дитині в лабораторії?

Маленька дитина, яка не в змозі оцінити свій стан, пояснити що з нею відбувається потребує особливої уваги батьків. Якщо ті помітили, що здоров’ю малюка щось загрожує, слід звернутися до лікаря та зробити аналізи. Краще здавати біоматеріал дітям та дорослим в лабораторії, яка оснащена сучасним обладнанням, затишними кабінетами з комфортною атмосферою. В діагностичному центрі CentroLab працюють досвідчені, висококваліфіковані фахівці, які швидко, чітко та якісно проведуть лабораторне дослідження. У нас встановлена досить низька ціна загального аналізу сечі в лабораторії, що робить тестування біологічного матеріалу доступним. Строк виконання дослідження складає один робочий день.

Виникли питання?

Задайте їх нам:
×